O mnieKilka słów o Autorce:
Nazywam się Patrycja Czubak.
Mam 25 lata.
Pochodzę z Mielca. Jest to miejscowość znajdująca się w województwie podkarpackim. Na co dzień mieszkam w Nowej Dębie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, posiadam wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki medialnej.
Interesują mnie przede wszystkim ludzie. Jestem typem społecznika, lubię angażować się w pomoc drugiemu człowiekowi i gdy tylko mam taką możliwość to pomagam.
Kolejną pasją, w której się realizuje, jest pisanie felietonów. Uwielbiam zastanawiać się nad sformułowaniem zdań, które później tworzą idealną całość. W przyszłości chciałabym napisać własną książkę.
Jak każdą kobietę pasjonują mnie również kosmetyki i makijaż. Lubię testować nowe produkty i dzielić się swoją opinią z innymi. Ostatnio bardziej zgłębiam temat naturalnej pielęgnacji. Z kolei podczas wykonywania makijażu relaksuje się i nabieram pewności siebie.
Oprócz tego uwielbiam także czytać książki, chodzić do kina czy podróżować. Chciałabym w przyszłości zwiedzić całą Europę.
To, co mnie wyróżnia to na pewno moja niepełnosprawność. Od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Mimo barier, które wciąż napotykam na swojej drodze, nie postrzegam swojej niepełnosprawności jako wady, wręcz przeciwnie uważam, że choroba ukształtowała mnie jako człowieka i aktualnie nie zmieniłabym swojego życia na inne.

Dlaczego zaczęłam pisać bloga?
Od dawna odczuwałam potrzebę wylania swoich spostrzeżeń, emocji, a także frustracji na papier. Brakowało mi jednak odwagi. Dzięki wsparciu i namowom Aleksandry z bloga Horyzontalna Kobieta postanowiłam zaryzykować i założyć bloga.

Skąd wziął się pomysł na jego nazwę?
Główny założeniem, jaki przyświecał mi, podczas zakładania tego bloga była chęć dzielenia się z moimi czytelnikami własnymi spostrzeżeniami na temat życia i otaczającego nas świata. A, że jestem kobietą i odbieramy świat między innymi za pomocą zmysłu wzroku. Połączenie tych dwóch określeń dało nazwę Kobiecym Okiem.

Tematyka Bloga:
Kategorie, jakie znajdziecie na moim blogu, to przede wszystkim:
Refleksje — gdzie znajdziecie moje felietony, w których piszę o tym, co mnie boli lub co mnie zachwyca.
Strefa Piękna  w którym znajdziecie recenzję kosmetyków, makijaże itd.
Inspiracje  w którym będę polecać Wam to, co mnie zachwyciło bądź poruszyło w ostatnim czasie. Będą to zarówno książki, filmy, muzyka, jak i ciekawe miejsca, które warto zobaczyć bądź blogi, do których warto zaglądnąć.
Inne — gdzie znajdziecie się miejsce na różne akcje zarówno blogerskie, jak i społeczne, tagi, wpisy związane ze współpracą itd.

Co chciałabym osiągnąć jako Blogger?
Sukcesem dla mnie są moi czytelnicy, którzy chcą mnie czytać i wracają do mnie. Jeżeli dodatkowo mój wpis może komuś pomóc, to dla mnie nie ma nic piękniejszego.

Dziękuje za to, że tutaj jesteś, za każde polubienie, pozostawiony komentarz czy wiadomość prywatną. Tworzę dla siebie, ale również dla Ciebie i to Ty jesteś dla mnie największą nagrodą :)

Pozdrawiam,
Patrycja