Szansa na wydanie własnej książki

wtorek, 22 sierpnia 2017


Witajcie :)
Wszyscy, którzy uważnie czytają mojego bloga wiedzą o tym, że w przyszłości chciałabym napisać i wydać własną książkę. Do spełnienia tego marzenia potrzebuję oczywiście pomysłu na książkę oraz wydawnictwa, które zechciałoby je wydać. Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że to ten ostatni krok będzie najtrudniejszy do osiągnięcia. Okazuje się, że jednak nie.

Otóż dzięki portalowi Brand Sabbath, który zrzesza Blogerów poznałam stronę Dlaczemu.

Czym jest strona Dlaczemu?
Jest to strona stworzona przez ludzi, którzy kochają literaturę i pragną zarazić cały świat swoją pasją do czytania i tworzenia własnych publikacji. Autorzy strony chcą stworzyć społeczność czytelników oraz doświadczonych i początkujących twórców. W tym celu organizowane są interesujące zajęcia i warsztaty tematyczne, które mają za zadanie poszerzyć horyzonty zainteresowanych oraz pokazać im nieznane dotąd konwencje. Założeniem strony Dlaczemu jest również pomaganie początkującym pisarzom przy wydaniu własnej książki. Na stronie można także poczytać recenzję książek oraz dowiedzieć się o wydarzeniach kulturalnych odbywających się w naszej okolicy. W ofercie strony znajdziecie księgarnie z własnymi produktami takimi jak: książki, plakaty, notesy, artykuły dla dzieci, poradniki czy gry.

Jak sami widzicie, strona zapowiada się interesująco. Teraz pozostaje mi tylko czekać na natchnienie, które mogłabym przelać na papier i spróbować swoich sił przy wydaniu własnej książki. Polecam wszystkim książkocholikom oraz początkującym pisarzom, którzy poszukują wydawcy zapoznanie się z tą stroną. Osobiście na pewno będę bacznie obserwować jej dalszy rozwój. Kto wie może to właśnie za jej pośrednictwem uda mi się spełnić kolejne marzenie. :)

Pozdrawiam,
Patrycja

 *Wpis powstał w ramach współpracy, jednak nie miało to wpływu na jego zawartość. 

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 komentarzy