Przeczytaj i podaj dalej — Wielka Wymiana Książkowa — III Edycja

sobota, 22 kwietnia 2017


Witajcie :)
Dzisiejszy wpis powstał w ramach akcji Przeczytaj i podaj dalej, w której po raz kolejny mam przyjemność uczestniczyć. Jeżeli lubisz czytać książki i posiadasz w swoim zbiorze takie książki, które chętnie wymieniłabyś na nowe to ten wpis jest właśnie dla Ciebie :)

Czym jest akcja Przeczytaj i podaj dalej i na czym polega?

Akcja Przeczytaj i podaj dalej polega na wymianie książkowej pomiędzy blogerami, youtuberami, jak i ich czytelnikami czy widzami. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa oraz wspomniana wyżej wymiana używanych książek. Organizatorkami akcji są Magda z bloga Save the Magic Moments, Ewelina z bloga EwelinaMierzwinska.pl oraz Kasia z bloga Yummy Mummy Ideas (autorka grafiki).

Kto może wziąć udział w akcji?

W akcji uczestniczyć mogą zarówno blogerzy, youtuberzy, jak i ich czytelnicy czy widzowie. Jeżeli więc jesteś blogerem, yutuberem, bądź czytasz jakiegoś bloga lub obserwujesz któregoś z youtuberów i chciałabyś wziąć udział w akcji, zgłoś się do organizatorek, które udzielą Ci wszelkich wskazówek związanych z dołączeniem do akcji. Akcja trwa od 22 kwietnia do 1 maja.


A o to moja lista książek, które przygotowałam do wymiany w tej edycji:


1. Pytania o Hollywood-czyli gwiazdy bez tajemnicy — Anna Wendzikowska, stan: bardzo dobry.  —  wymieniona z Neave Creations
Krótko o książce:
Jest to gratka dla pasjonatów kina i filmu. Zawiera ciekawostki o gwiazdach, informacje o najważniejszych festiwalach filmowych, wywiady z takimi gwiazdami jak Brat Pitt.

2. Uniwersalny trening personalny — Ewa Chodakowska, Tomasz Choiński, Lefteris Kavoukis, stan: bardzo dobry. — wymieniona z Dizajnuch
Krótko o książce:
Książka ta zawiera kompendium wiedzy treningowej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Znajdziesz w niej urozmaicone programy treningowe, porady dietetyczne i wskazówki pomagające kontrolować postępy. Jest to książka szczególnie dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, wymodelować sylwetkę, zbudować masę mięśniową i poprawić swoją sprawność.

3. Dwanaście słów — Jan Jakub Kolski, stan: bardzo dobry. — wymieniona z Infinifable
Krótko o książce:
Jest to opowieść o byłej zakonnicy, która decyduje się opuścić klasztor z powodu niepohamowanego uczucia pożądania, jakie targa nią w stosunku do swojego Chrystusa. Na swojej drodze spotyka Fryderyka nauczyciela muzyki, który zatrudnia ją u siebie jako służącą. Od tej pory to właśnie Fryderyk stanie się obiektem pożądania Marianny. Pomiędzy tymi dwojga wybucha romans, którego cenę zapłacą postronne osoby. Jest to historia, która intryguje, momentami zniesmacza, ale na pewno nie pozostaje obojętna.

4. Jak się malować? Poradnik dla początkujących i zaawansowanych. Doskonały makijaż — Margit Rudiger, stan: bardzo dobry.
Krótko o książce:
Jest to świetnie wydany poradnik zawierający przepiękne zdjęcia i wiele cennych rad i wskazówek dotyczących makijażu. Dzięki niemu dowiecie się np. jak skompletować podstawowe wyposażenie niezbędne do wykonania doskonałego makijażu, jak wykonać makijaż dzienny, wieczorowy czy służbowy, jak prawidłowo pielęgnować swoją skórę, jakich środków kosmetycznych używać do każdego typu cery itd.

5. Prawo krwi — Tess Gerritsen, stan: bardzo dobry —  wymieniona z Twardo na ziemi miękko w chmurach.
Krótko o książce:
Jest to opowieść o młodej kobiecie imieniem Willy, która postanawia dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z jej zaginionym przed laty ojcem. Wkrótce przekonuje się o tym, że pomimo iż od tajemniczego zaginięcia ojca minęło wiele lat, sprawa nadal budzi emocje i zainteresowanie wśród wielu osób. Ktoś próbuje nie dopuścić do tego, aby Willy dowiedziała się prawdy o swoim ojcu. Podczas poszukiwań kobieta poznaje Guya, który oferuje jej swoją pomoc, jednak nie robi tego bezinteresownie, jaki więc ma w tym cel? Czy Willy uda się poznać prawdę o swoim ojcu? I jaką rolę w tym wszystkim odegra Guy?
Jest to dobry kryminał, który trzyma w napięciu i niepewności. Znajdzie się w nim również miejsce na miłość i szczęście.

To już wszystkie pozycje książkowe, które przygotowałam do wymiany. Jeżeli zainteresowała Was któraś z przedstawionych książek, napiszcie w komentarzu na dole, że jesteście chętni się ze mną wymienić, wtedy odezwę się do Was i uzgodnimy szczegóły.

Pozdrawiam,
Patrycja

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 komentarzy