Innowacyjne i eleganckie słuchawki od Sudio Sweden

czwartek, 20 kwietnia 2017

Sudio Sweden

Witajcie :)
Powracam dzisiaj z recenzją słuchawek, które podarowała mi firma Sudio Sweden z okazji Dnia Kobiet. Po prawie 2 miesiącach użytkowania jestem gotowa, aby podzielić się z Wami swoją opinią na ich temat, więc jeżeli jesteście zainteresowani, to zapraszam do dalszej części wpisu.

Na początku przypomnę czym zajmuję się firma Sudio Sweden, następnie przejdę do przedstawienia samych słuchawek i opinii o nich.

Krótko o marce:
Firma Sudio Sweden jest firmą ze Sztokholmu, która produkuje najwyższej jakości eleganckie słuchawki w stylu skandynawskiego minimalizmu. Dewizą firmy jest dążenie do tego, aby słuchawki oprócz odgrywania swojej pierwotnej roli, stały się także ważną częścią ubioru.

Sudio Sweden

Informacje o produkcie:
Wysoka jakość dźwięku, elegancki design oraz 8 godzin nieprzerwanej przyjemności słuchania — to właśnie otrzymasz dzięki słuchawkom Vasa Bla. Odbieraj telefony, rozmawiaj do woli dzięki wbudowanemu mikrofonowi oraz kontroluj każdy ruch swojego telefonu pilotem sterującym.

Moja opinia:
Słuchawki, które otrzymałam to model Vasa Bla-Rose Gold Black, wraz z nimi dostałam również 4 pary dodatkowych silikonowych nakładek, metalowy klips mocujący słuchawki, skórzane etui oraz etui na telefon. Słuchawki Vasa Bla to słuchawki bezprzewodowe, które ładuję się za pomocą umieszczonej w nich baterii oraz kabelka znajdującego się w zestawie. Słuchawki łączą się z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Dzięki temu, że są to słuchawki bezprzewodowe słuchanie swojej ulubionej muzyki, jest przyjemne i komfortowe w niemal każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest żywotność baterii, po niemal 2 miesiącach ich użytkowania dopiero pierwszy raz wymagały ładowania. Ważne jest także to, że podczas słuchania przy pomocy tych słuchawek nic nie przerywa — dźwięk, który się z nich wydobywa, jest czysty i wyraźny. Nie mogę również nie wspomnieć o samym designu i wysokiej jakości wykonania tych słuchawek, który cieszy oko i jeszcze bardziej uprzyjemnia samo użytkowanie. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to, to że słuchawki czasami wypadają z uszu. Nie wiem, czy jest to zależne od budowy ucha, czy nie, ale warto mieć to na uwadze podczas ewentualnego zakupu.

Podsumowanie:
Osobiście jestem zadowolona z posiadanego przeze mnie modelu. Słuchawki należycie spełniają swoją funkcję i w dodatku są pięknie wykonane. Jeżeli więc szukacie dobrych jakościowo bezprzewodowych słuchawek, to uważam, że warto zastanowić się nad zakupem słuchawek marki Sudio Sweden. Tym bardziej że kod zniżkowy, który dla Was przygotowałam wraz z marką Sudio Sweden jest nadal aktywny. Wystarczy, że wpiszecie w odpowiednim polu KOBIECYM.OKIEM15, a otrzymacie 15% rabat na zakup każdego modelu słuchawek dostępnych w sklepie Sudio Sweden.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy znacie markę Sudio Sweden, a może posiadacie już któryś z produkowanych przez nich modeli słuchawek. Jeśli tak to podzielcie się swoją opinią na ich temat. Napiszcie, co o nich sądzicie i jak sprawdziły się u Was. Czekam na komentarze.

Pozdrawiam,
Patrycja

*Wpis powstał w ramach współpracy, jednak nie miało to wpływu na jego zawartość. 

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 komentarzy