Prezent od Sudio Sweden :)

czwartek, 2 marca 2017


Witajcie :)
Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich kobiet, czyli Dzień Kobiet. Właśnie z tej okazji firma Sudio Sweden postanowiła podarować mi prezent, którym są bezprzewodowe słuchawki, futerał do przechowywania oraz etui na telefon.

Z tego miejsca chciałabym podziękować firmie Sudio Sweden na czele z Panią Olivią za przepiękny prezent. Z przyjemnością będę używać tych słuchawek do słuchania swojej ulubionej muzyki.

Przejdźmy do krótkiej prezentacji firmy:
Firma Sudio Sweden jest to firma ze Sztokholmu, która produkuje najwyższej jakości eleganckie słuchawki w stylu skandynawskiego minimalizmu. Dewizą firmy jest dążenie do tego, aby słuchawki oprócz odgrywania swojej pierwotnej roli, stały się także ważną częścią ubioru.Musicie przyznać, że zarówno słuchawki, futerał, jak i etui są eleganckie i minimalistyczne zgodnie z dewizą reprezentowaną przez Sudio Sweden. Niestety co do jakości dźwięku nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, ale na pewno za niedługo pojawi się pełna recenzja na blogu.

To nie wszystko mam również coś dla Was:)
Wraz ze Sudio Sweden chcielibyśmy podarować Wam 15% kod zniżkowy na wszystkie produkty zakupione na stronie Sudio Sweden. Kod nie ma terminu ważności! Jedyne co musisz zrobić to wpisać KOBIECYM.OKIEM15.

Myślicie, że to już wszystkie prezenty? Nic bardziej mylnego:)
Postanowiłam z okazji tego pięknego święta, jakim jest dzień Kobiet zorganizować dwa konkursy.

1. Facebook — w którym do wygrania jest przepiękne marmurkowe etui na telefon od Sudio Sweden. Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj.
2. Instagram — w którym do wygrania są kosmetyki. Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj.

Zapraszam do wzięcia udziału w obu konkursach i życzę powodzenia:)

Pozdrawiam,
Patrycja

 *Wpis powstał w ramach współpracy, jednak nie miało to wpływu na jego zawartość.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 komentarzy